REKLAMA W INTERNECIE

Reklama w Internecie jest najważniejsza ! Wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu, bez niej firma nie jest wstanie zaistnieć na rynku. W dobie komputeryzacji i informatyzacji, potencjalni klienci, nie sięgają po gazety czy ulotki. Klient szukając towaru czy usługi, po pierwsze wpisze jego czy jej nazwę w wyszukiwarce Google, i po drugie zwróci uwagę na pierwsze wyniki.

POZYCJONOWANIE STRONY

Dzięki pozycjonowaniu strony internetowej w wyszukiwarce np. Google, pod dane słowa kluczowe, możemy bardzo łatwo sprawić, że nasza strona będzie codziennie odwiedzana przez nowych użytkowników. Im wyższa pozycja, tym większa oglądalność i większa szansa wyboru Naszej firmy, ponieważ wyższa pozycja sprawia, że użytkownik ma zaufanie do oferty.

PRESELL PAGE

Co to jest? W Polsce częściej można spotkać się z nazwą Precle. Precle są to blogi, na których można dodawać artykuły tworzone pod tematykę strony pozycjonowanej. W blogu takim umieszczamy słowa kluczowe wraz z anchorami. Dzięki tej operacji pozyskujemy kolejne linki, prowadzące do Naszej strony.

KATALOGOWANIE STRON

Katalogowanie... Myślę, że każdy z użytkowników prowadzących strony www spotkał się z tą metodą pozyskiwania linków. Jest to najlepszy a zarazem najstarszy sposób pozyskania linków, znany od początków powstania wyszukiwarki google. Codziennie powstaje klika a nawet kilkadziesiąt takich katalogów, na różnych skryptach.

ZAPLECZA TEMATYCZNE

Zaplecza tematyczne są istotnym narzędziem pozwalającym w bardzo łatwy sposób pozyskać naturalne linki, które w pozycjonowaniu strony są bardzo ważne i niezbędne. Tworzone przez Nas zaplecze tematyczne jest w 100% unikalne pod względem: grafiki, treści oraz co najważniejsze adresu IP czy DNS.

O Nas:

O firmie najlepiej, najdokładniej i najwięcej może powiedzieć tylko i wyłącznie jej właściciel, więc poniżej wywiad z nim:

Kiedy powstała firma ?

Firma SEO Website powstała dokładnie 02.10.2012r.

Kto jest właścicielem tej firmy ?

Właścicielem firmy jestem ja, Sebastian Słowik, mgr inż. z ukończonymi studiami na Politechnice Krakowskiej, specjalista od pozycjonowania stron. Dysponuję ponad pięcioletnim doświadczeniem w tej branży. Przez ten okres zdobywałem różne umiejętności oraz poznałem techniki, które pozwoliły znacząco zwiększyć pozycję stron internetowych w znanej wyszukiwarce Google. Oprócz pozycjonowania stron, wykonuje profesjonalne projekty stron internetowych, począwszy od stworzenia layotu a kończąc na podpięciu do strony unikalnego systemu zarządzania treścią. Ostatnie narzędzie pozwala na szybkie i wygodne zarządzanie stroną www dla każdego.

Zobacz CV.

Dlaczego akurat ta branża ?

Jak wszystkim wiadomo dzisiaj Internet to największe źródło informacji, można powiedzieć encyklopedia która zna odpowiedź na prawie wszystkie pytania. W dzisiejszych czasach każda firma czy to mała działalność gospodarcza czy też wielka korporacja, bez wyjątku, stara się dotrzeć do swoich klientów w przeróżny sposób. Najlepszym z możliwych sposobów jest reklama w Internecie a przede wszystkim wypozycjonowanie strony pod słowa kluczowe z którymi jest związana działalność danej firmy. Firma SEO Website stworzona została w związku z ogromnym zapotrzebowaniem na reklamę w Internecie.

Dlaczego klient powinien wybrać akurat ofertę firmy SEO Website ?

Liczę się z opinią, że ludzie mogą mieć mniejsze zaufanie do firmy która jest nową na rynku, ale wierzę, że jednak doświadczenie jakim dysponujemy będzie ważniejsze dla naszych Klientów. Nasza oferta jest inna od pozostałych. Naszym celem jest przede wszystkim to aby coraz to większa grupa klientów trafiała na konkretne strony według szukanej branży. Staramy się aby 50% słów kluczowych pod które pozycjonujemy daną stronę internetową po okresie 3 miesięcy (zawsze) była w TOP10. Dzisiaj już nie można liczyć na gwarancje pozycji w np. TOP1 - to jest nie możliwe, niestety duża część osób o tym nie wie i nabiera się na propozycje innych firm. Naszym atutem jest dokładna informacja o pozycjonowanej stronie oraz brak naciągania klienta na niepotrzebne koszty. Liczą się tylko konkrety. Skuteczne pozycjonowanie (czasami długo trwałe) przynosi efekty.

Jaką ofertą dysponuje firma SEO Website ?

Oferta nr 1: Dodawanie do Presell Page (w polsce znane jako Precle) - jest to dodawanie do blogów (głównie postawionych na systemie Wordpress) artykułów tworzonych pod tematykę strony pozycjonującej i umieszczenie w nich anchorów np: "pozycjonowanie myślenice"

Oferta nr 2: Dodawanie do Katalogów - dodajemy wpisy o tematyce strony pozycjonującej, w tytule tego wpisy umieszcza się słowa kluczowe pod które pragniemy wypozycjonować stronę. Jest to najlepsza metoda pozyskiwania linków, od niej przecież zaczęło się pozycjonowanie.

Oferta nr 3: Tworzenie zaplecz tematycznych - tworzymy od 10 do 80 stron zapleczowych (subdomeny domen głównych 60% z nich to domeny .pl) o tematyce naszej strony a następnie po zaindeksowaniu tych stron (strony są postawione na platformie blogowej wordpress - szybka indeksacja wpisów) umieszczamy linki w głównym menu prowadzące do pozycjonowanej strony. Jest to naturalne pozyskiwanie linków i bardzo skuteczne.

Oferta nr 4: Pakiet Pozycjonerski - jest to tak zwane kompleksowe pozycjonowanie stron, wykorzystujące wszystkie metody pozyskiwania linków czyli oferty 1, 2 i 3. Okres dodawania/pozycjonowania strony jest zależy od ilości dodań na dzień. Przeważnie trwa to od 3 do 6 miesięcy. Tak więc mamy skuteczne i systematyczne pozycjonowanie i pozyskiwanie linków do strony.

Oferta nr 5: Projektowanie stron internetowych - tworzymy strony internetowe od podstaw czyli stworzenie grafiki strony, zakodowanie strony w czystym CSS2, stworzenie unikalnego CMSu.

Oferta nr 6: Projektowanie sklepów internetowych - instalacja oraz konfiguracja sklepów internetowych na platformie PrestaShop.

Czy oprócz pozycjonowania oraz projektowania stron czy sklepów internetowych firma SEO Website ma coś jeszcze zaoferowania ?

Tak. Każdemu Klientowi proponujemy pomoc oraz konsultację odnośnie zaistnienia w Internecie, bez względu na to czy ostatecznie wybierze Naszą ofertę czy nie. Staramy się pomagać Naszym Klientom. Również pomagamy w doborze hostingu/serweru oraz domeny (proponujemy najtańsze rozwiązanie).

Tutaj można znaleźć opinie o Mojej firmie:

Opinie o firmach, e-sklepach i produktach

SEO Website


Osieczany 395, 32-400 Myślenice
NIP: 6812022578
REGON: 122667907

Tel: 690002250
Numer GG: 44743522
Mail: kontakt@seowebsite.pl